Nieudana inauguracja

14-08-2017

MKS Piast uległ na wyjeździe drużynie GKS Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0:2 (0:0)

Spotkanie było bardzo wyrównane. W pierwszej połowie Kamil Melich umieścił piłkę w siatce, ale sędzia dopatrzył się spalonego. W odpowiedzi po strazale jednego z zawodników Pogoni bramkarz MKS Paweł Feliciak sparował piłkę na rzut rożny. W I połowie Piast miał jeszcze dobrą sytuację po strzale głową Patryka Wasilewskiego ale bramkarz gospodarzy był na posterunku. W drugiej połowie Piast sprawiał lepsze wrażenie i po strzale Kamila Melicha zabrakło centymetrów abyśmy objeli prowadzenie - piłka trafiła w poprzeczkę. Niestety niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. W 72 minucie po rzucie rożnym straciliśmy bramkę a chwilę przed końcem spotkania kolejną po prostej stracie w środkowej strefie boiska. Brawa dla naszego zespołu za walkę!

GKS Pogoń II Grodzisk Maz. - MKS Piast Piastów 2:0 (0:0)

Ł. Gwardiak 72,87

skład MKS: Feliciak - Rosłonek, Tarwacki, Ostrowski,Pocztański (89. Garnecki),Wasilewski, Matuszewski, Melich (90. Dziarczykowski), Tobiasz (80. Zasadzki), Więcek (74. Trzciński), Karczewski (80. Zasadzki)

KS Raszyn